Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme
Yetişkinler için yürüteçler bazı rahatsızlıklardan sonra geçici olarak veya ömür boyu kullanım gerektirdiği gibi yaşlıkta yürüme zorluğu çekenler için de büyük kolaylıklar sağlıyor.

Son çıkan walker roletor ve yürüteç modelleri tekerlekli yapısı ve fren sistemleri ile kolay yol almayı sağladığı gibi oldukça emniyetli de. Yürüteç insan gücüyle çalışmakla birlikte dört adet tekerleği olduğundan ufak bir itiş gitmesi için yeterli oluyor.

El tutma bölgesinde ki frenler de walker roletor ve yürüteç için eklenen bir güvenlik sistemi. Özellikle yokuş aşağı inerken fren sisteminin emniyet için kullanılması gerekiyor. Walkerlar tekerleksiz sistem yürüteçler gibi kullanıcısı yormuyor. Diğer araçlar her kullanımda yürüteci kaldırarak ilerleme gerektirirken walker roletor ve yürüteç adeta normal bir yürüyüş konforu yaşatıyor.

Walker Roletor ve Yürüteç Fiyatları

Aracın en iyi yanlarından biri de depo ve oturma alanı olabilen mini bagajı. İstenildiği zaman rahat bir sandalye olarak kullanılabilen bagaj cep telefonu, bilgisayar, su gibi malzemeleri taşıdığı gibi alış veriş torbalarını da depolayabilir özellikte. Yürüteçler dış ortam koşullarına uygun kaliteli malzemelerden üretiliyor.

Omurilik sorunu olanlar ve romatizma ağrıları çekenlere de walker roletor ve yürüteç kullanmaları öneriliyor. Araç sayesinde vücut yükünün hepsi omuriliğe veya ayaklara binmeyeceğinden ağrılarda azalama kendiliğinde oluyor. Yürüteçler oldukça da portatif olup basit bir hareketle katlanarak araba bagajına ve koltuklarına rahatlıkla yerleştiriliyor.
Yükleniyor...