Artık Tekerlekli Sandalye Minderi Derdiniz Olmayacak

Dünyada engelli insanlar adına her geçen gün yeni teknolojiler üretilmekte ve uygulanmaktadır. Engellilerin önündeki engelleri kaldırmak adına yapılan bu çalışmalar her geçen gün artmaktadır. Tamamen insanların rahat edebilmesi adına düşünülen bu sistemler ile her geçen gün yeni bir ürün üretilmektedir. Bunlar arasında en yenisi olanlardan bir tanesinden bahsedelim.

Amerikan menşeili olan tekerlekli sandalye minderi yeni ve havalı bir minderdir. Yıkanabilir, şişirilip indirilebilen bir ürün olduğundan çok kullanışlıdır. Ürün herhangi bir hasar alması durumunda %80 ine kadar tamir edilebilir bir üründür.

Piyasada pek yaygın olmasa da engelliler açısından geliştirilen tekerlekli sandalye minderi önümüzdeki yıllarda çok kullanılır ve tercih edilir bir hal alacaktır. Ürün çeşitliliği bakımından yurt dışında birkaç model daha mevcuttur. Hatta birçok yeni tasarımlar üzerinde de çalışılmaktadır.

Bu ürün sipariş edildiğinde yanında koruma kılıfı ve şişirme pompası da verilmektedir. Yani ihtiyaç sahibi engelli insanlar için her şey düşünüldüğü gibi tekerlekli sandalye minderi alternatifleri de düşünülmektedir. Ürünlerin tamamına ve başka birçok alternatif ürüne ulaşabilmek adına sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Yakın zamanda diğer tekerlekli sandalye minderi modelleri de getirilip engelli insanların hizmeti yararına satışa sunulacaktır. Engelleri ortadan kaldırmak en büyük amaç ve gayemiz haline gelmiştir. Durumun farkında olan bizler en son teknolojiyi takip edip tüketiciyle buluşturmak adına hizmet veriyoruz.

Toplam 3 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.