Scooter Ve Yaşam Konforu

Scooter yürüme engelli insanlar için olduğu kadar belli yaş üstü bireylerin de işlerini çok kolaylaştıracak ulaşım araçlarından biridir.

Bir scooter üç tekerlek, bir koltuk, direksiyon ve eşya sepetinden oluşur. Bu bakımdan konforlu bir yolculuk yapmayı sağladığı gibi alışveriş yapmayı da kolaylaştırır. Scootherlar fiyatlarına göre manevra ve hız yeteneklerine sahiptir. Genelde arazi şartlarında da üstün manevra yapabilen araçlardır. Normal yolda ise hepsi çok iyidir.

Scooterlar dönüşlerde de rahat hareket eden araçlardır. Koltuklar genelde deri veya suni deri olarak tercih edilmektedir. Açık havada kullanım koşulları için bu malzemelerle kaplanmış koltuklar daha uygundur. Araçların koltukları kullanacak kişiye göre ayarlanabilir. Eğim açısı, yüksekliği ve direksiyon mesafesi değiştirilebilir. Bu bakımdan kilo sorunu olan insanlar da rahatlıkla scooter kullanabilir.

Scootherlar jant ve lastik olarak çok kaliteli malzemelerden üretilir. Bu bakımdan araç, kullanıcısını yolda bırakmaz. Jantlar çeliktir ve lastikler birinci sınıftır. Scoother, trafiğe çıkan bir araç olduğundan far ve sinyal düzenekleri mevcuttur. Kullanıcının da trafik kurallarına uyması tavsiye edilir. Hız olarak bir scooter 30 km. çıkabilse de genelde daha düşük hızlarda kullanılması daha iyi olur.

Fren sistemi araçlarda mevcuttur. Firmamızın kaliteli scooterları ile tek şarjla 60 km kadar yol alınabilir. Bu bakımdan scootherlar ekonomik ulaşım araçlarıdır. Bir scoother sahibi olmak özgür dünyanın kapılarını açar.

Toplam 12 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.