Rampalar Engeliniz Olmasın

Dünya üzerinde milyonlarca engelli insan yaşamaktadır. Yaradılışları gereği doğuştan fiziksel engelli insanlar ya da sonradan geçirdikleri rahatsızlık sonucu olarak vücudunun belirli bir kısmını kullanamayan insanlar oldukça fazladır.

Gelişen dünya ile birlikte teknoloji bir hayli ilerledi. Bilim adamları engelli insanlar için çok çeşitli icatlar yapmaktadırlar. Böylelikle engelli insanların önünde ki engeller teker teker kalmaya başladı. Bizde bu sektör içinde çok çeşitli sandalye ve araba modelleri ile farkımızı yansıttık. Yeni nesil akülü arabalar ile artık rampalar engelli vatandaşlarımız için kabus olmayacak.

Engelliler için her zaman en büyük tehdit olmuştur sokağa çıkmak. Gerek yollar gerekse fiziki şartlar pek uygun değildir. Özellikle yol üzeri dik rampalar varsa vay hallerine. Ama bunların tamamı düşünülerek üretilen bu makinalar ile artık engelleri ortadan kaldırıyor.

Eengelli insanlar için hizmet ve faaliyetlerimizi artırmaya devam ediyoruz. Bazıları yerli bazıları yabancı üretim olmakla beraber, elimizde her bütçeye uygun cihaz bulunmaktadır. İhtiyaç sahibi insanların talebi doğrultusun yeni üretim olan yürüteçler ve duş sandalyeleri de müthiş kolaylık sunmaktadır.

Engelli insanlar sokağa çıktığında artık rampalar kabusları olmak yerine keyifle ilerleyeceği yollar haline gelecek. Her seferinde yolunu değiştirip başka yolları kullanmak zorunda kalan insanların güvenle gidebileceği bir nokta olacak. Artık engelleri birer birer kaldırarak her zorlukta olduğu gibi rampalar çıkılırken de tereddüt etmeyecekler.

Toplam 4 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.