manuel_telerlekli_sandalye.jpg (27 KB)            Manuel Tekerlekli Sandalye              manuel_telerlekli_sandalye.jpg (27 KB)

Bilgi ve tecrübemizi kullanarak kurulduğumuzdan günden beri müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ve kaliteden ödün vermeden; manüel tekerlekli sandalye, akülü sandalye, scoother, duş ve tuvalet sandalyeleri vb ürünlerin satışını gerçekleştirip müşterilerimize ulaştırmaktayız. Her zaman kaliteli ürünler sunmakta olup, kişilerin istediği zamanda teslim ve uygun fiyat politikalarını uygulayarak sağlık sektöründe önde gelen bir firma olmuş ve başarılarımızın devamı için bu ilkelerimizden taviz vermemekteyiz.

Kişilerin günlük hayatta karşılaştığı engelleri en aza indirmek için sunduğumuz ürünlerin özellikleri ile onların ihtiyaçlarına yönelik birçok farklı seçenekte ürün yelpazesi ile hizmet vermekteyiz. Katlanabilir şase, klozet, emniyet kemeri gibi bazı özellikleri bulunan manuel tekerlekli sandalye çeşitleri arasında farklı markalardan oluşan, farklı fiyat seçenekleri ile kişilerin hizmetine sunarken genişlik, derinlik, sırt yüksekliği gibi farklı çeşitlerde manuel tekerlekli sandalye seçimi mevcut bulunmaktadır.

Ürünlerimizin en önemli özelliği kişinin rahat etmesi için kaliteli ve aynı zamanda güvenilir olmasıdır. Econ, Karma S, Sunrise Breezy, Vanos Excel, Wollex gibi farklı seçenekte markaların ayarlanabilir sırtlık, çıkarılabilir kollar, ayaklar, genişletilmiş kolçak gibi özelliklerde bulunan farklı fiyat seçeneklerinde olan manuel tekerlekli sandalye çeşitleri, refakatçiler için de kolaylıklara sahiptir.

Hızlı itiş gibi özellikleri bulunan garantili olan manuel tekerlekli sandalye çeşitleri müşterilerimiz için ideal çeşitlerdendir. Müşteri memnuniyetinden vazgeçmeden onlara ulaşmak ve bu ilkeler

ile onlara hizmet için çalışmaya devam edeceğiz.

Toplam 147 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 8 9 10
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.