Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Hasta Yatağı Karyolası ve Sandalye Minderi

Hasta yatakları hastanın durumuna göre geniş bir yelpazede seçenekleri olan çok işlevli yataklardır. Fiyat aralıkları da bu işlevlere göre değişmektedir.

Sürekli yatma durumunda olan kişilere hasta yatak-karyola çeşitleri içersinde havalı olanlar önerilebilir. Sürekli yatmak vücutta yaralar oluşturacağından bu havalı sistemler masaj da yaparak önleyici rol oynamaktadır.

Ayrıca anti bakteriyel özellikleriyle de hastayı korumaktadır. Havalı hasta yatak-karyola çeşitlerinde hava otomatik olarak doldurulabilir veya boşaltılabilir.

Hastalar için en uygun karyolalar baş, ayak ve yerden yüksekliği ayarlanabilen hasta yatak-karyola çeşitleridir. Birçok rahatsızlıkta ise bu tip karyolaları kullanmak gerçekten hayati önem taşımaktadır. Örneğin bazı hastaların başları, uyku sırasında bile belli bir yükseklikte tutulması gerekirken bazılarının da ayakları için bu işlem geçerlidir.

Hasta Yatağı Karyolası ve Sandalye Minderi Fiyatları

Kumandalı hasta yatak-karyola çeşitlerinde hasta bu yükseklikleri kendi de ayarlayabilir. Hastayken özellikle de bazı ameliyatlardan sonra yatağa oturup kalkmak da büyük sorun olabilmektedir. Bu bakımdan yatakların yerden yüksekliklerinin ayarlanabilir olması önemlidir. Bu özellik sayesinde yatak aşağı ve yukarı kaldırılarak oturma ve kalma kolaylaştırılır. Hasta yatakları sanıldığının aksine çok pahalı değildir.

Ev için de rahatlıkla alınabilinecek çeşitler firmamız tarafından özellikle teşhir edilmektedir. Hasta yatakları hastanın televizyon izleme, yemek yeme kitap okuma gibi işlerini de çok kolaylaştırır. Çok uzun süre yatakta yatmak zorunda kalan insanlar için bu işleri kolaylıkla yapabilmenin önemi büyüktür.
Yükleniyor...