Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

BANYO TUVALET SANDALYESİ

Yükleniyor...

Duş Tuvalet Tekerlekli Sandalyeleri

Engelliler için yaşamın getirdiği zorunlu ihtiyaçların giderilmesi bakımından yapılan bütün işler zahmetli ve imkansız hale gelmektedir. Birçok engelli insan bu durumlarda başkalarından yardım talep ederler.

Tek başına yapamadıkları o kadar çok ihtiyaçları var ki, bunlardan başlıca olanları tuvalet ve duş ihtiyacı. Öncelik tabi ki tuvalet ihtiyacındadır. Çünkü her insan günde ortalama 3 kez buna ihtiyaç duyar. Çoğu zaman yanında bir insana ihtiyaç duyacağı için, bu düşünülerek duş tuvalet  sandalyeleri  geliştirildi.

Bu cihazların geliştirilmesi ve üretimi ile beraber insanların birçok engelini ortadan kaldıramasak da müthiş bir kolaylık ve yeni bir yardımcı olduğunu söylememiz mümkün. Engelli vatandaşlarımız duş tuvalet sandalyeleri ile beraber biraz daha kolay hareket edip en azından dört duvar arasında kendi ihtiyaçlarını tek başına giderebilmekteler.

Duş Tuvalet Tekerlekli Sandalye Fiyatları

Bu durum da birçok engelli insan biraz daha hayata tutunabilir hale geldi. Gelişen teknoloji ile beraber cihazlarda geliştirilmekte, bizde son teknolojik sandalyeler ile hizmete devam etmekteyiz. Engelleri ortadan kaldırmak adına yapılan duş tuvalet sandalyeleri kendi içinde de gelişmeye devam edecek.

Böylece engelli vatandaşlar sokakta olduğu kadar evlerinde de biraz daha rahatlama imkanı bulacak ve bir takım ihtiyaçlarını kendileri giderebilecekler. Mesela tuvalet ihtiyacı her zaman işkenceye dönüşmüştür. Ama duş tuvalet sandalyeleri teknolojisi ile beraber sandalyelerinde ihtiyaçlarını giderecek ve eskisinden daha zahmetsiz olacak.
Yükleniyor...