Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme
Bünyemizde binlerce ister akülü ister manuel isterseniz de tüm modelde tekerlekli sandalyeleri barındırmaktayız. Birbirinden farklı ve çeşitli olarak sunduğumuz sandalyeler binlerce ihtiyaç sahibi olan arkadaşlarımıza, bireylere, çocuklara, gençlere ve yetişkin ya da yaşlılara her geçen gün daha çok ulaşmaktadır.

Amacımız tamamen ihtiyacı olan vatandaşlarımızı düşünerek hareket etmektir. Bu nedenle tüm ürünlerimizde en makul fiyatları belirlemekte ve asla ödeme seçeneklerinden yana zorluk çıkarmamaktayız. Asıl olarak ise bağış sandalyeleri hizmetimizi sürekli olarak gerçekleştirmekteyiz.

İhtiyacı olup da ürünlerimizden alamayan bireyleri düşünerek bağış sandalyeleri hizmetimizi açmış bulunmaktayız. Bahsedilen bağış sandalyeleri hizmetimizde akülü arabalar, tekerlekli sandalyeler, minderler, katlanabilir sandalyeler, aktif ve aparatif sandalyeler gibi pek çok ürün yer almaktadır.

Tekerlekli Sandalye Bağışı Nereye ve Nasıl Yapılır?

Böylece ihtiyaç sahibi olduğu halde sandalyelerden alamayan bireyler, buraya alınarak bağış yapılan bağış sandalyeleri hizmetimizden yararlanabilmektedir. Manuel tekerlekli sandalyelerden akülü sandalyelere, çocuk sandalyelerinden sporcu sandalyelerine, ayağa kaldıran sandalyelerden hasta yatak ve karyolalarına, 2. el ürünlerden scooterlara, yedek parçalardan rampalara kadar düşündüğümüz her türden ürünü bünyemizde barındırarak ücreti asla ilk aşamada belirlemeden hizmetimize devam etmekteyiz.

Bağış yapmak isteyen vatandaşlarla bağış sandalyelerinin fiyatları üzerinde anlaşmaktayız. Böylece ihtiyacı olan her bireye bağış amaçlı sandalyelerimizi ulaştırmaktayız. Ayrıca tüm ürünlerimizde mutlaka indirimleri ve yenilikleri güncel olarak takip etmekteyiz. Bağış yapmak isteyen her bireye kapımız sonuna kadar açıktır. İhtiyaç sahiplerine biran önce ulaşmak dileğiyle.
Yükleniyor...