Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

2.EL Ürünler

Yükleniyor...

2. El Tekerlekli Sandalye

Tekerlekli sandalyeler çok geniş fiyat aralığında olmaktadır. Motor gücü, kapasite ve şarj olma gibi özellikler fiyatları etkilemektedir. Akülü sandalye engelli bir insan için ulaşım aracıdır. Engelli insanların taşıtları kullanmada karşılaşacakları sorunlar düşünüldüğünde kısa mesafeler tolu ulaşım taşıtları yerine akülü sandalye kullanmaları onlar için daha iyi bir çözüm olabilir.

Araba piyasasında olduğu gibi 2.el akülü tekerlekli sandalyeler için de alım imkanları vardır. Sitemizden 2.el ürünler garantili bir şekilde alınabilir. Her türlü kontrol ve bakımı yapılan 2.el akülü tekerlekli sandalyeler ve scoother çeşitleri mevcuttur. Akülü araçlar tek şarjla uzun mesafeler kat etmeyi sağlar. Bu bakımdan akülü bir aracı olan kişiler özgürlük yolunda büyük bir adım atmıştır.

2. El Tekerlekli Sandalye Fiyatları

Ayrıca gerçekten hayırlı bir iş yapmak isteyen yardım severler için de ihtiyaç sahiplerine akülü araba temin etmeleri tavsiye edilebilir. Sıfır veya 2.el akülü tekerlekli sandalyeler hayatı çok kolaylaştırır. Engelli bir insan böyle bir araçla sinemaya, alışverişe, işe veya resmi işlerini takip için devlet dairelerine gidebilir. Önceden başkalarına muhtaç olduğu pek çok işi kendisi yapabilir.

Akülü sandalyelerin trafikte kullanılırken trafik kurallarına uyulması tavsiye edilir. Araçlarda arkayı da görmek için ayna düzenekleri mevcuttur. Normalde alınamayacak olan bir akülü sandalye 2.el akülü tekerlekli sandalyeler kampanyamızla edinilebilir. Bu bakımdan fırsatlar için sık sık sitemizin ziyaret edilmesi yeterli olacaktır.
Yükleniyor...